E betus tulelok
Nev Szul. ev Szulok Cim Foglalkozas Letelepedes Info
© Elefant Betuveg
Edelman Shaya


Eotvos u.6
olajgyaros
Israel
N.Stern: Emlekezz Szatmarra, 110/17 szazad
Tábori munkásszázadok címtára
Edelman Salamon
Felberman Sara az elso neje
1916

Nagykaroly

Deportalva
Testimony
Edelstein Dov
1927
Berger Haya
Itzhak Jakab

reformatus rabbi
Natania
Israel
Testimony, internet
Edelstein Herman
1922




Deportalt Hirado, Szatmar 1945
Edelstein Mano
Markovits Ilu az elso neje, masodik Schonberger Sari
1905




Szatmar
Kahan Israel, unokaocse
Edelstein (Schonberger, Schonfeld) Sari
Manone (masodik ferje)
1910




Szatmar
Kahan Israel, unokaocse
Edelstein Shalom Sandor
1909

Arany Janos u. 44

Even Jehuda
Israel
Testimony
Deportalt Hirado, julius 15
Efrati (Stern) Aviva




Haifa
Israel
Testimony
Efrati (Stern) Sosana

Stern Hana Libe
Geza Asher


Pardes Hana
Israel
Testimony
Egri Cili Cella
1920



Bergen Belsen
Deportalt Hirado, julius 8, 22
Ehrenreich Abraham Jehuda
1931
Gross Yahat
Jehoshua


Izrael
Holocaust Survivors and Victims Database
Ehrenreich Tobi

Malka
Simon Zeev


Jerusalim
Testimony
Ehrentheil (Lowenberg) Iren, Morne
1878
Lebovits Betty


Budapest
Dob 31
Holocaust Survivors and Victims Database
Ehrlich Miklos

Gluck Szerena Sara
Sandor
Piskolt


Deportalt Hirado, julius 29
testveret keresi
Einholzer Balazs
1895

Alsohomorod


Deportalt Hirado, Szatmar 1945
Einhorn Aron
1910
Rachel
Moshe Pszacya


New York
Testimony
Einhorn Jozsef
1908
Rachel
Moshe Pszacya



Csalad: Roller (Einhorn)
Judy,unokahuga
Einhorn Mati
1921
Rachel
Moshe Pszacya



Csalad: Roller (Einhorn)
Judy, unokahuga
Einhorn (Grosz) Dora
Izsakne
1885
Salamon Zseni
Nepszinhaz 40


Klarsfeld: Nevek
Einhorn Ilona
1908
Grosz Dora
Nepszinhaz 40


Klarsfeld: Nevek
Einstein Simon
1918
Salpeter Fani


Budapest
USA, Holocaust Survivors and Victims Database
Eisenberg Bertalan
1922




Deportalt Hirado, Szatmar 1945
Eisenberg Fishel

Weiszberger Berta
Azriel


Kvar Salame
Israel
Testimony
Eisenreich Abraham

Ackerman Hani
Baruch Bernat


Migdal Ashkelon Israel
Testimony
Eizikovics Lili
1922




list of Theresienstadt
Ejlon (Weinberger) Ahron Zwi
Sara Rachel
Jehoshua Pinchas rabbi



Jerusalim
Testimony
Elefant (Weiss) Anna Picu
Miklosne
1921
Zakarias Sarolta
Emanuel
Vardomb u.10

Szatmar
New York
Csalad: Elefant Gy
Elefant Itzhak Icu
Hirschenbein Amalia a neje
1924
Szalavetz Rivka
Jeno


Israel
New York
Csalad: Elefant Gy
Elefant Miklos
Weiss Anna Picu a neje
1918
Szalavetz Rivka
Jeno


Szatmar
New York
Csalad: Elefant Gy
Elefant (Katz) Rozsi
Tiborne
1919
Weinberger Eugenia
Samuel
Hunyadi u. 17
varomester oktato
Szatmar
Tel Aviv
Csalad: Elefant Gy
Elefant Tibi
Katz Rozsi a neje
1917
Szalavetz Rivka
Jeno
Hunyadi u. 17
kereskedo
Szatmar
Tel Aviv
Csalad: Elefant Gy
Elefant Sandor Pityu
Kiraly Magda masodik neje
1910
Szalavetz Rivka
Jeno
25 Octombrie u. 1

Szatmar
Csalad: Elefant Gy
Deportalt Hirado, Szatmar 1945
Eles (Gluck) Ilona Jitu
Janosne
1920
Kolb Lea
Lenke, Samuel
Szamoskraso
Hegyi ut 33
kotono
Szatmar
N.Stern: Emlekezz Szatmarra, Klarsfeld: Nevek
Csalad: Eles Bandi, fia
Elias (Frank) Fanni, Fulopne
1880



Budapest
Klarsfeld: Nevek
Holocaust Survivors and Victims Database
Elias (Adler) Irina

Gizella Golda
Herman Zwi
Avasfelsofalu

Kiriat Ata
Israel
Testimony
Elias Annus


Szivarvany u. 11


Deportalt Hirado, augusztus 5
Elias Eva
1927

Avasfelsofalu


list of Theresienstadt
Elias Eszter


Attila u. 17


Deportalt Hirado, augusztus 5
Elias Ilona
1929




Deportalt Hirado, Szatmar 1945
Elias Imre


Banyai ut 20

Szatmar
telfonkonyv 1959
Elias Karoly


Rakoczy u.31

Szatmar
telfonkonyv 1959
Elias Rosa
1927

Avasfelsofalu


list of Theresienstadt
Elias

Salamon Ilonka
Marton



Szatmari temetoi emleksator,
emlektablat alapitott
Ellenbogen Terez
1925




Holocaust Survivors and Victims Database
Engel (Davidovics) Lili Lenke

Etelka Tekila
Armin


Tzfat
Israel
N.Stern: Emlekezz Szatmarra, Testimony
Engel Etel
1879
Pfeffer Pepi


Budapest
Vorosmarty 46
Holocaust Survivors and Victims Database
Engel Gershon Mayer

Rachel Roza
Samuel


Givataym
Johannesburg
N.Stern: Emlekezz Szatmarra, Testimony
Engel Janka
1919




Deportalt Hirado, julius 29, augysztus 5
Engel Margit
1927




list of Theresienstadt
Hainichen tabor fogsagbol
Engel Samuel (Dundi)
Rezmuves Helen a neje
1911
Rozalia
Jakab

Mauthausen KT
Malmo
Svedorszag
N.Stern: Emlekezz Szatmarra
Testimony
Engel Stefi





list of Theresienstadt
Engelstein (Pollak) Regina Rivka
1924
Mark Eszter Bejle
Marton Mordechaj
Nagykaroly
Deportalva
Stutthof k.t.
Hedera
Israel
Klarsfeld: Nevek
Engelstein (Frank) Terez
1923
Hertz Sprincze
Cecilia, Shlomo
Nagykaroly

Beer Sheva
Israel
Testimony, Klarsfeld: Nevek
England Mor
1917




Holocaust Survivors and Victims Database
Englander Marton
1928

br> Buchenwald k.t.
Mauthausen

Deportalt Hirado, Szatmar 1945
Yad Vashem
Englander Sodan
1905

Terep
Nagysomkut

Deportalva
Personal Karte Dachau>
Epstein Jehoshua

Eszter
Jozsef


New York
N.Stern: Emlekezz Szatmarra
Epstein (Apshan) Jehuda Leib
1910
Steinmetz Sara
Jehuda


Haifa
Holocaust Survivors and Victims Database
Epstein Lenke
1915




Deportalt Hirado, Szatmar 1945
Epstein Lili
1920




Deportalt Hirado, Szatmar 1945
Epstein Marton
1899




Holocaust Survivors and Victims Database
Epstein Mayer

Eszter
Jozsef


Antwerpen
Belgia
N.Stern: Emlekezz Szatmarra
Epstein Rachel




Israel
Testimony
Erdelyi George

Rothbart Margit
Jeno


Paris
N.Stern: Emlekezz Szatmarra
Erdelyi Laszlo

Rothbart Margit
Jeno


Bet Shemes
israel
N.Stern: Emlekezz Szatmarra
Erdelyi Palma

Rothbart Margit
Jeno


Yavne
Israel
N.Stern: Emlekezz Szatmarra
Erdelyi Rene

Rothbart Margit
Jeno


Budapest
N.Stern: Emlekezz Szatmarra
Erdman (Volvovics) Blanka
1926
Davidovics Fanni
Mendel Menachem


Beer Sheva
Israel
Klarsfeld: Nevek, Testimony
Deportalt Hirado, Szatmar 1945
Erdos Pal
1916
Reizman Irma
Matyas


Szatmar
Csirak Cs: Szatmari zsido Emlekek
Csalad: Erdos Judit, leanya
Erdos Lili
1927



Canada
Holocaust Survivors and Victims Database